APARTAMENTE 2+1 NE SARANDE, ME PAMJE NGA DETI. - Century 21 Albania
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shesim apartamente me pamje nga deti,ne Sarande, prane hotel Panorames.
EYE OF SARANDA e pozicionuar në një nga plazhet më të bukur në bregdetin Jon.
Nje objekt i rinovuar me konstruksion bashkekohor, 'EYE of Saranda' është krijuar për të siguruar intimitet dhe qetësi përreth kompleksit. Pozicionuar mes dy resorteve me te famshme ne Sarande, Santa Quaranta dhe Bougainville Bay, vetem 4 minuta ecje larg tyre.

Keto tipologji apartamentesh kane mundesi zgjedhje ne te gjitha katet e godines.
Ne godine aksesi behet i mundur me ashensor.
Apartamenti eshte i organizuar ne: Ambjent dite se bashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone ku njeri eshte i orientuara me pamje nga deti. Vetratat panoramike bejne te mundur vizibilitetin ndaj pamjes se detit. Orientimi eshte jug-perendimi, me ndricim natyral gjate gjithe dites. Te gjitha apartamentet disponojne certifikata pronesie.
Per me shume informacion apo nje shoqerim ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

86 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

3040

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Sarande

Qyteti: Sarandë


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020