Hyr
Përshkrim

Shitet apartament me pamje nga deti,ne Sarande, prane Santa Quaranta. Apartamenti me tipologji 2+1 ka mundesi zgjedhje ne te gjitha katet e godines, e pajisur me ashensor. Ky apartament eshte i organizuar si me poshte: sallon dite me ambjent gatimi te perbashket, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 2 ballkone. Orientimi i apartamentit eshte me pamje nga deti dhe pozicion jug-perendimi, me ndricim natyral gjate gjithe dites.Zona ku ndodhet objekti eshte vetem 300 m larg zones se plazhit. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.


Informacion
Sip. Totale:

96 m2

Sip. e brendshme:

91 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

884

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Sarandë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020