Hyr
Përshkrim

Shiten apartamente me pamje nga deti,ne Sarande, prane hotel Panorames. Objekti ndodhet vetem 300 m larg zones se plazhit. Keto tipologji apartamentesh kane mundesi zgjedhje ne te gjitha katet e godines. Ne godine aksesi behet i mundur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne: Ambjent dite se bashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone qe jane te orientuara me pamje nga deti. Vetratat panoramike bejne te mundur vizibilitetin ndaj pamjes se detit. Orientimi eshte jug-perendimi, me ndricim natyral gjate gjithe dites. Te gjitha Apartamentet disponojne certifikata pronesie. Per me shume informacion apo nje shoqerim ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

96 m2

Sip. e brendshme:

91 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

1225

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Sarandë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020