Hyr
Përshkrim

Shitet Hotel ne Qerret, 5-kate i larte, me siperfaqe trualli 34415m2 dhe siperfaqe totale 360m2. Godina ka 20-dhoma ku shumica jane te miremobiluara dhe eshte ne gjendje te mire ndertimi e mirembajtjeje. Nevojitet nje investim i vogel ne rifinituren e jashtme te godines. Zona shume e preferuar per turizem dhe ka siperfaqe te gjelber perreth. Hoteli ka pamje nga deti dhe lehtesi per pushuesit. Cmimi 500.000Euro i diskutueshem. Per me shume informacion na kontaktoni per nje vizite ne prone!


Informacion
Sip. Totale:

360 m2

Sip. Toke:

34415 m2

Lloji:

Hotel

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

143

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Kavajë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020