SHITET VILA 3 KATESHE NE GRIL VRAKE - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron per shitje nje shtepi 3 kateshe.
Shtepia organizohet 1 sallon, 1 kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete + papafingo dhe gjithashtu shtepia ka 3200 m toke e mbjedhur me peme frutore.
Shtepia ndodhet ne nje zone mjaft te qete banimi.


Informacion
Sip. e brendshme:

300 m2

Sip. Toke:

3200 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1851

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shtoj

Qyteti: Shkodër


Kontakto Agjentin