Hyr
Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 tek 'Komuna e Parisit' per 123.000 Euro!
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje godine te pajisur me ashensor. Te gjitha hapesirat e ketij apartamenti jane spacioze, dhe te organizuara ne nje planimetri te rregullt dhe mjaft funksionale. Ne hyrje ndodhet korridori qe ben shperndarjen tek zona e dites dhe zona e nates.
Ky apartament disponon dy tualete, nje te perbashket dhe nje tek dhoma e gjumit martesore, si dhe nje ballkon qe ka dalje nga zona e dites.
Zona eshte nje nga me te kerkuarat e viteve te fundit, per shkak se me kalimin e viteve tashme disponon te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode, gjithashtu afersia me liqenin e Tiranes dhe investimet e bera ne infrastrukture e bejne kete zone nga me te preferuarat .
Orientimi ideal Jug-Lindje mundeson ndricim natyral gjat gjithe dites.
Disponon edhe nje garazhd shitja e te cilit eshte opsionale, me cmim shtese 15.000 Euro!
Kjo prone disponon doumentacion te rregullt (hipoteke).


Informacion
Sip. Totale:

124 m2

Sip. e brendshme:

117 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1168

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Medar Shtylla

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020