SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR !!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me vendndodhje prane pas Bar Artist_it ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe ka siperfaqe totale 112.1 m2. Pozicionohet ne katin e 8-te dhe te fundit (pallat me sistem kapote) , me orjentim: Lindje . Organizohet ne dy dhoma gjumi, sallon i madh me ambient gatimi te vecuar, dy tualete dhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni !!!


Informacion
Sip. Totale:

112 m2

Sip. e brendshme:

97 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1336

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Astir, Unaza e re

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020