Shitet Apartament 1+1 plus 22.3 m2 Verande Prane Gjimnazit Partizani - Century 21 Albania
Përshkrim

Nje nje nga rrugicat me te qeta ,prane Shkolles Partizani shitet apartament 1+1 plus verande 22.3 m2.Organizuar e ambjent ndenjie dhe kuzhine,dhome gjumi,tualet dhe verand.Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje ndertimi te ri.


Informacion
Sip. e brendshme:

49 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

1421

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020