Hyr
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet toke 35000 m2 ne Jube, 900 metra larg nga bregdeti. Toka eshte ne jug te Gjirit te Lalzit dhe mund te jete nje mundesi e mire investimi! Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Toke:

35000 m2

Lloji:

Mixed Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

211

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Jube

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020