Hyr
Përshkrim

Ne rrugen Jordan Misja, prane Arkives se Shtetit, shitet apartament 2+1. Me siperfaqe totale 90.15m2, organizohet ne menyre te rregullt, me korridor qe ben shperndarjen ne dhomen e dites dhe ambjentin e gatimit, ne dy dhomat e gjumit ku njera eshte me tualet, dhe me tualetin e dites. Pallati ku ndodhet apartamenti eshte ne faze ndertimi. Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Sip. e brendshme:

78 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Sold

Website Views:

165

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Jordan Misja

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020