Hyr
Përshkrim

Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara tursitike te bregdetit Adriatik ne Golem. Eshte e ndare ne pese ate ku sejcili kat eshte i perbere nga nja apartament me tipologji nje dhome gjumi, nja sallon plus kuzhine bashke, nje tualet si edhe nje ballkon, dhe 2 garsjonere. E njejta tipologji eshte edhe ne katet me siper. Ka nje siperfaqe totale toke prej 1190 m2 ku 450 m2 jane trual dhe pjesa tjeter eshte toke are. Mundesi e mire investimi per Agroturizem, Hotel, Hostel, Qender pushimi etj. Per me shume informacione apo nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

452 m2

Sip. e brendshme:

115 m2

Sip. Toke:

1190 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

20

Dhomen e ndenjes:

5

Kati:

5

Lloji:

Building

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

139

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Golem, Qender Golem

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020