Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin 10 te nje pallati te ri me 2 ashensore. Organizohet ne salle ndenje me aneks kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i pa banuar me pare. Gjithashtu eshte mundesia te modifikohet ne 2+1. Disponon certifikate pronesie dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer kontaktoni prane Century 21 New Day.


Informacion
Sip. e brendshme:

73 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

10

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

200

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ish furra bukes

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020