Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne Yzberish,ka nje siperfaqe totale prej 70m2.Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati me ashensor te mire administruar. Organizohet nga nje koridor qe ben shperndarjen e dhomes se ndenjes se bashku me kuzhinen,dhomes se gjumit si dhe tualetit. Apartamenti disponon certifikate pronesie,dhe shitet i mobiluar. Per cdo informacion mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

63 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

129

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Yzberish

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020