Hyr
Përshkrim

Shitet apartamenti 2+1 prane Rruges se Barrikadave. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per aksesin direkt nga qendra e Tiranes, si dhe per daljen ne Rrugen "Qemal Stafa" dhe Rrugen e Dibres me shume lehtesi. Ndodhet ne nje ndertim te viteve te fundit me rifinitura shume cilesore. Apartamenti me siperfaqe totale 214.99m2 ndodhet ne Katin e peste dhe ka dalje ne verande me panorame nga Mali i Dajtit. Organizohet ne nje dhome ndejtje qe komunikon me gatimin, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Te gjitha dhomat e apartamentit kane dalje ne veranden e perbashket. Ne cmim perfshihet dhe projekti i vendosjes se pjergolates ne verande si dhe zgjidhja arkitektonike-zhvillimore per t'u perdorur si dy apartamente te mevetesishem, pasi eshte ndare prona me 2-Certifikata. Zona ofron gjithashtu sherbimet e nevojshme per rezidente familjare apo individe, pasi ka prane: markete, farmaci, lavanteri, kende lojrash per femije, bare restorante etj. Shitet me cmimin 230.000Euro i diskutueshem. Per me shume informacion dhe vizit ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

215 m2

Sip. e brendshme:

72 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

119

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2020