Përshkrim

Jepet apartament me qira 2+1+2 ne rr: e Kavajes, perballe " Kompleksit Delijorgji". Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 11 katesh te mire administruar. Orientimi i apartamentit eshte Jug - Lindje, orientim i cili mundeson drite natyrale gjate gjithe dites. Organizohet nga : 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, si dhe 1 ballkon. Mobilimi i apartamentit eshte i ri dhe teper komod. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nga me te kerkuarat e momentit.
Igjithe apartamenti eshte i pajisur me sistem ngrohje / ftohje ( kondicionier ). Mos vononi, por kontaktoni :


Informacion
Sip. Totale:

94 m2

Sip. e brendshme:

94 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

86

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr e Kavajes perballe kompleksit Delijorgji

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019