Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne zonen e Laprakes.
Siperfaqja totale e prones eshte 120 m2 dhe organizohet ne : 1 soxhorno te perbashket me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon i cili ofron nje pamje shume te bukur te zones perreth. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni


Informacion
Sip. e brendshme:

120 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

86

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Laprake

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019