Hyr
Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 ne Tirane.
Prona ka nje siperfaqe prej 107 m2 dhe organizohet ne nje soxhorno te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet, apartamentet ne kete ndertese kane dhe nga nje depo per mbledhjen e mbeturinave. ndodhet ne katin e shtate te nje pallati tete katesh me ashensor . per nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

107 m2

Sip. e brendshme:

107 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

208

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2019