Hyr
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 buze detit ne Golem!
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial 3 katesh dhe ka siperfaqe 88.2 m2 , organizuar ne nje dhome ndenje e perbashket me kuzhinen , dy dhome gjumi , tualeti dy ballkone. Orinetimi jug-lindje. Kati 2.
Kompleksi vetem 10 metra nga deti.
Apartamenti me hipoteke
Cmimi: I diskutueshem


Informacion
Sip. e brendshme:

83 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

177

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Golem

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020