Hyr
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti i fundit me pamje ballore!!
Shitet apartament 1+1 buze detit ne Golem!
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial 3 katesh dhe ka siperfaqe 52.4 m2 , organizuar ne nje dhome ndenje e perbashket me kuzhinen , nje dhome gjumi , tualeti dhe ballkoni i madh. Orinetimi jug-lindje. Kati 2.
Kompleksi vetem 10 metra nga deti.
Apartamenti me hipoteke
Cmimi: I diskutueshem


Informacion
Sip. e brendshme:

49 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

192

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: GOLEM

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020