Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartament 1+1 per Shitje ndodhet prane Sheshit Willson me siperfaqe totale 45m2 te organizuara ne sallon, dhome gjumi dhe tualet. Apartamenti shitet i mobiluar. Disponon Dokumentacion te rregullt Hipotekor. Per me shume info. na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

40 m2

Sip. e brendshme:

40 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

253

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Andon Zako Cajupi

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020