Hyr
Përshkrim

Shitet kati i dyte i nje vile ne Qytetin Studenti me hyrje te vecuar! Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 197 m katror nga te cilat 175 te brendshme. Organizohet ne nje hall te madh me oxhak funksional si dhe nje guzhine te vecuar prane saj.me tej vazhdon korridori i cili ben shpendarjen ne pjesen tjeter te shtepise perkatesisht dy dhomat e gjumit tualeti si dhe nje dhome studio.Dhomat dhe halli jane te shtruara teresisht me parket,si dhe kondicioner ne cdo dhome. Paneli diellor i isnataluar i jep mundesine te uljes se kostove deri ne 30 % te fatures elektrike. Ka te instaluar sistemin e ngohjes Eshte nje ndertim i vitit 2004.Ka izolim termik dhe akustik,Ne oborr mund te parkohen deri ne 2 makina. Ndricimi i jashtem eshte me sensor si dhe dera e jashtme eshte me pult.Ka nje depozite te jashtem prej 1.000 L e cila ka te instaluar dhe filtrat ne te.
Per me shume na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

194 m2

Sip. e brendshme:

172 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

34

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Arben Broci

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019