Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet kati i dyte i nje vile ne Qytetin Studenti me hyrje te vecuar! Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 197 m katror nga te cilat 175 te brendshme. Organizohet ne nje hall te madh me oxhak funksional si dhe nje guzhine te vecuar prane saj.me tej vazhdon korridori i cili ben shpendarjen ne pjesen tjeter te shtepise perkatesisht dy dhomat e gjumit tualeti si dhe nje dhome studio.Dhomat dhe halli jane te shtruara teresisht me parket,si dhe kondicioner ne cdo dhome. Paneli diellor i isnataluar i jep mundesine te uljes se kostove deri ne 30 % te fatures elektrike. Ka te instaluar sistemin e ngohjes Eshte nje ndertim i vitit 2004.Ka izolim termik dhe akustik,Ne oborr mund te parkohen deri ne 2 makina. Ndricimi i jashtem eshte me sensor si dhe dera e jashtme eshte me pult.Ka nje depozite te jashtem prej 1.000 L e cila ka te instaluar dhe filtrat ne te.
Per me shume na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

194 m2

Sip. e brendshme:

172 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

152

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Arben Broci

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020