Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 tek Garda. Apartamenti disponon hapesira te bollshme me nje siperfaqe totale prej 80 m2. Apartamenti eshte i mireorganizuar dhe shperndarja e ambjenteve nepermjet korridorit. Apartamenti eshte i orientuar nga lindja dhe ndodhet ne katin e trete banim te nje pallati te ri me 2 ashensore. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

80 m2

Sip. e brendshme:

75 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

191

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020