Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar. Pozicionohet ne fillin te rruges Don Bosko,ne nje shtese pallati te ndertuar vitet e fundit. Organizohet nga nje ambient ndenje se bashku me kuzhinen,nje dhome gjumi,nje tualet me ajrosje natyral dhe nje ballkon. Orientimi nga jugu e ben qe te kete ndricim gjate gjithe dites. Ndodhet ne kati e katert,disponon certifikate pronesie dhe eshte i rivleresuar. Per cdo informacion mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

69 m2

Sip. e brendshme:

69 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

382

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Don Bosko

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020