Hyr
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet dyqani në zonën e Yzberishtit me hipotek. Ka një hapsirë te bollshme për investim biznesi. Për një vizitë në pronë dhe informacione të mëtejshme , na kontaktoni .


Informacion
Tualetet:

1

Lloji:

Studio

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

188

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020