Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 tek Brryli, Rr. Sitki Cico.
Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenje me dalje ne ballkon, nje ambjent gatimi me vete, dy dhoma gjumi, nje koridor lidhes dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues (jo parafabrikat) ne katin 6, i rikonstruktuar dhe i rivleresuar. Shitet plotesisht i mobiluar.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

377

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr. Sitki Cico

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020