Hyr
Alt Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shiten garsoniere me verande ne katin e 1 banim vetem 250 m larg bregut te detit. Apartamenti organizohet nga ambienti i ndenjes + kuzhine, tualet dhe verande me siperfaqe 25 m2. Secila nga shkallet kryesore te objektit eshte e pajisur me 2 ashensor. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne cel/viber.


Informacion
Sip. Totale:

54 m2

Sip. e brendshme:

44 m2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

136

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Kavajë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020