Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim me nje siperfaqe 102 m2.Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 sallon i perbashket me kuzhinen, 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje te detit. Zona ne te cilen ndodhet eshte prane te gjithave faciliteteve si farmaci , supermarkete lokale etj.Per me shume informacion e per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

102 m2

Sip. e brendshme:

102 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

329

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lungomare

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020