Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Aparatement 2+1 ne shitje me vendndodhje ne zonen e Kodres se Diellit prane Neptun.
Disponon siperfaqe 110m2 i pozicionuar ne katin e katert (pa ashensor) me orientim: Lindje / Perendim.
I organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon i madh me ambient gatimi, 2 tualete dhe 1 ballkon i bollshem.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Apartamenti shitet per arsye emigrimi.
Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

110 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

1239

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020