Hyr
Alt
Alt
Përshkrim

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 190m2, nga te cilat 90m2 eshte siperfaqe e brendshme, dhe 100m2 eshte siperfaqe verande.
Ky ambient eshte totalisht i investuar deri ne detajet me te vogla, me te gjitha paisjet funksionale dhe te koheve te fundit.
Vendodhja e ketij ambienti, buze rruges kryesore, me nje vizibilitet mjaft te larte e ben nje mundesi mjaft te mire per investim.
Per me teper informacion apo nje vizite ne kete prone ju lutem na kontaktoni tani.


Informacion
Sip. Totale:

138 m2

Sip. e brendshme:

120 m2

Lloji:

Bar / Restaurant

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

290

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Liqeni i Tiranes

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020