Hyr
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 tek kompleksi Star, Rruga Ndre Mjeda. Aparatmenti ka nje siperfaqe prej 103.55 m2 e organizuar ne dy dhoma gjumi, 2 tualete, 1 dhome ndenje me kuzhine dhe ballkon. Ai eshte pjese e nje kompleksi te ndertuar rishtazi me nje cilesi shume te mire ndertimi, me hapesira te gjelberta duke ofruar fasilitetet e nevojshme per nje jete komode. Per me shume informacion, kontaktoni tani!


Informacion
Sip. Totale:

104 m2

Sip. e brendshme:

91 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

307

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Ndre Mjeda

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020