Hyr
Alt Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shite toke ne rrugen e Aeroporit, ne Berxulle, me siperfaqe 6000 m2. Zona eshte ne zhvillim e siper pasi eshte percaktuar si zone ekonomike per tu ndertuar. Ka vizibilitet maksimal buze rruges kryesore. Eshte e pershtateshme per cdo lloj aktiviteti industrial ose komercial sepse ne zone lejohet ndertimi me koeficent shfrytezimi 0.6 dhe disponon dokumentacion hipotekor te rregullt.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

6000 m2

Lloji:

Commercial Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

162

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Aeroportit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020