Hyr
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartamenti 2+1+2 tek Kompeksi Star, ne Rrugen Ndre Mjeda. Apartamenti eshte 133m2, i organizuar ne nje dhome ndenje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Ai eshte pjese e nje kompleksi te ndertuar sefundmi me nje cilesi shume te mire ndertimi, me te gjitha fasilitet per nje jetese komode. Per me shume informacon, kontaktoni tani!


Informacion
Sip. Totale:

133 m2

Sip. e brendshme:

117 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

339

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020