Hyr
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Garsonieria ndodhet ne katin e trete te nje pallati me ashensor prane hotel Majestic. Ka nje hapsire prej 32.75m2 dhe eshte e organizuar prej nje dhome me ballkon dhe nje tualet. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

33 m2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

253

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020