Hyr
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament tek qendra tregtare Kristal me nje siperfaqe totale 104.1 m2. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe me te kerkuara te Tiranes. Organizohet ne nje sallon sebashku me kuzhinen, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Pallati ka nje administrim prej nje kosto 2000 all/muaj, me ashensor. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire per investim! Per me shume informacion kontaktoni tani.


Informacion
Sip. Totale:

104 m2

Sip. e brendshme:

94 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

170

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kristal Center

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020