Hyr
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Ambienti organizohet nga zyra pritese, koridori qe ben shperndarjen, tualeti dhe dy ambiente te tjera pune. Ambinti ka siperfaqe te brendshme 57.10 m2 dhe eshte i pershtatshem per klinika ose zyra. Per me shume informacioni mund te na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

57 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

136

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr e Dibres

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020