Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shiten apartamente Luxury ne Sarande, prane hotel Panorames. Objekti ndodhet vetem 300 m larg zones se plazhit. Tipologjia e apartamenteve 1+1 eshte e disponueshme nga kati 1 deri ne katin e 6 banim. Aksesi ne objekt behet nepermjet ashensorit. Keto apartamente janje te organizuar : Ambjent dite bashke me ambjentin e gatimi,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe verande. Orientimi i apartamentit eshte nga perendimi..Apartamentet disponojne certifikate pronesie. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

92 m2

Sip. e brendshme:

62 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

209

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: rr. Butrinti

Shteti: Albania

Qyteti: Sarandë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020