Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Vile per Qera prane Rr.Kavajes dhe 21 Dhjetorit. E organizuar ne 8 dhoma , 2 ambjente per kuzhine gatimi, 3 tualete, 2 ballkone dhe 2 oborr me hapesira 100 m2, 60 m2. Hapesirat ofrojne dhe vend per parkim per 3 automjete brenda Viles dhe 2 te tjere jashte saj. Facillitet qe ofron bejne te mundur qe te ofrohet si qender biznesesh te ndryshme, kopesht, qender kursesh etj. dhe per banim. Cmimi perfshin dhe Tatim Burimin prej 15 %. Per me shume info. na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

560 m2

Sip. e brendshme:

400 m2

Sip. Toke:

300 m2

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

9

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

141

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr.Naim Frasheri

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020