Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartament Luxi 2+1 per qera ne Qender te Tiranes. Me nje moblim teper cilesor dhe i shtruar me parket druri. I organizuar ne dhome ndenje, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, nje garderobe dhe tualet. Locacioni perfekt prane Sheshit Skenderbej e ben apartamentin teper te aksesueshem me rruget me kryesore te Tiranes. Per me shume info. na kontaktoni !


Informacion
Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

208

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr.Kavajes

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020