Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1 i pamobiluar. Apartamenti ndodhet ne zonen e 21 dhjetorit buze rruge.Me sip. 66m2 neto. Hapsira eshte e organizuar ne sallon ndenje se bashku me ambientin e ngrenies ,nje dhome gjumi,nje dhome ekstra e cila mund te shfrytezohet sipas deshires,tualeti dhe lavanderia.


Informacion
Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

187

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajes

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020