Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes ne katin e 5 te nje pallati te ri. Organizohet nga nje ambient i perbashket ndenjeje dhe ngrenie, nje dhome gjumi, ballkoni dhe tualeti. Zona ne te cilen ndodhet apratmenti ofron te gjithas sherbimet e nevojshme per nje familje. Ne cmim nuk perfshihet tatimi prej 15%. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

83 m2

Sip. e brendshme:

76 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

184

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Islam Alla

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019