Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te mireadministruar,ka siperfaqe 92 m2 dhe eshte i pozicionuar ne katin e 3-te.
Eshte i organizuar ne kuzhinen dhe dhomen e ndenjes, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkoni.
Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e favorshme dhe e preferuar nga pozicioni strategjik ne te cilin ndodhet dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme.
Per informacion me te detajuar ose nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

92 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

109

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020