Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit ne nje pallat te ri te zona e ish-Urt. Siperfaqja totale eshte 85 m2 ndersa ajo e brendshme 76 m2. Organizohet ne 1 dhome ndenjeje, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Fale hapsires se bollshme te dhomes se gjumit, apartamenti mund te organizohet fare thjeshte ne 2+1. Te dyja dhomat kane dalje ne verande, e cila eshte e madhe dhe e shfrytezueshme nga pronari. Orientimin e ka nga perendimi, me pamje nga rruga kryesore. Per me teper informacion apo vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

85 m2

Sip. e brendshme:

76 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

190

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ish URT

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020