Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Ndertesa ndodhet prane rruges kryesore , infrastruktura e zones eshte e re . Eshte e ngritur mbi nje baze prej 92 m2 dhe ka 500 m2 truall , te rrethuar me mur . Ka siperfaqe ndertimi 108 m2 dhe eshte e perbere nga nje kat . Fale edhe infrastruktures kjo zone eshte ne zhvilim dhe ndodhet shume prane qytetit dhe rruges Transballkanike me nje largesi me pak se 5 minuta me automjet . Organizohet ne dy dhoma gjumi , dhome ndenje , kuzhine te vecuar , nje tualet , verande dhe siperfaqe e lire toke . Ndertesa ka perfunduar ne vitin 2009 , ka nevoje per punime . Disponon certifikate pronesie si trualli dhe ndertesa . Per nje vizite ne prone na kontaktoni .


Informacion
Sip. Totale:

108 m2

Sip. e brendshme:

92 m2

Sip. Toke:

500 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Building

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

1248

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lagjia Kushtrim , Parku i Industrise

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020