Hyr
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartament ndodhet prane shkolles "Kushtrimi i Lirise" ne zonen e Ali Demit. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 55.9m2 dhe organizohet ne 1(nje) ambient ndenje, 1(nje) dhome gjumi, 1(nje) tualet dhe 1(nje) ballkon. Pozicionohet ne katin 1 (nje) te godines ekzistuese 5 (pese) kateshe dhe eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.
Mundesi shume e mire investimi ne zone. Per me teper informacion apo vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

56 m2

Sip. e brendshme:

56 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

215

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga "Gani Domi"

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020