Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Fresk pranë supermarket Hippo . Apartamenti ka një sip.të brendshme neto 58.5 m2, pozicionohet ne katin 5 (pese) te nje godine me 1 (nje) kat ambiente sherbimi. Pozicionohet ne jug perendim dhe eshte i ndricuar gjate gjithe dites. Organizohet ne 1(nje) dhome ndenje me ambientin e gatimit, 1(nje) dhome gjumi matrimoniale, 1 (nje) tualet, ballkon dhe korridor qe ben lidhjen e tyre. Pallati nuk ka ashensor. Eshte i pozicionuar ne zone me facilitete te mjaftueshme per nje jetese komode.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë info apo një vizitë në pronë, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

63 m2

Sip. e brendshme:

59 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

251

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Linze

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020