JEPEN ME QERA 2 KATE TE NJE GODINE 3 KATESHE TE TRUMA - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Century 21 Future ofron me qera katin e dyte dhe te trete te nje godine 3 kateshe te truma.
Secili kat ka 1 kuzhine, 2 tualete dhe 4 dhoma gjumi.
Hyrjet ofrohen per studente ose hostel.
Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Informacion
Dhomat e gjumit:

8

Tualetet:

4

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

341

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020