SHITET - APARTAMENT 3+1 , SHKODER - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Century 21 Future ofron per shitje apartament 3+1, prane kompleksit Uraj. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 138m2, ofrohet totalisht i mobiluar dhe eshte i organizuar ne 1 sallon+kuzhine, 3 dhoma , 2 tualete dhe 1 ballkon. Eshte i kompletuar me cdo gje cilesore dhe cmimi mund te diskutohet vetem ne rast qe kerkohet pa arredim. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Informacion
Sip. Totale:

138 m2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

238

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane kompleksit Uraj

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020