JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL NE QYTET STUDENTI!! - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Jepet me qira ambjenti komercial ne qytet studenti. Kati 0 me nje siperfaqe prej 190m2 i paisur me nje zyre prej 23m2. Hapsirat jane te bollshme dhe te shfrytezueshme per cdo lloj aktiviteti komercial. Pozicioni eshte strategjik per te ndertuar nje biznes te sukseshem. Aksesohet nga rruga kryesore dhe ka nje interier totalisht te investuar ne design dhe organizim planimetrik. Cmimi eshte 1000 Euro ne muaj. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktobni!


Informacion
Sip. Totale:

190 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

169

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020