JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL NE QYTET STUDENTI!! - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Jepet me qira ambjent komercial ne Qytet Studenti me nje siperfaqe totale 229m2. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje objekti komercial i aksesuar me shkalle 1-rampeshe nga kuota 0, trotuari. Ambjenti ka nje ballkon ne gjithe fasaden nga rruga kryesore qe ofron nje pamje fantastike. Pozicioni ku ndodhet eshte strategjik dhe shume mire i shfrytezueshem! Cmimi eshte 1200 Euro/ muaj. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

229 m2

Sip. e brendshme:

207 m2

Tualetet:

2

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

146

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020