Hyr
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet Ambient Komercial tek Don Bosko. Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme prej 50m2 si dhe nje verande rreth 50 m2 te shfrytezueshme me leje nga Bashkia. Organizohet ne Open Space me 2 tualete dhe i mire investuar. Ndodhet midis nje kompleksi pallatesh mjaft te populluar prej vitesh dhe me kalueshmeri te larte. Aktualisht i dhene me qira. Per nje vizite ne prone jeni te mirpritur te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

50 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

147

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020